Sihtasutus Põlva Sport
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
01.10.2026Registrikood:
90008073
KMKR nr:
EE101172604
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
30.08.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
E-mail:
Telefon:
+372 56997536
Tegevusvaldkond:
Spordiehitiste käitus
Registrikood:
90008073
KMKR nr:
EE101172604
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
30.08.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
01.10.2026 07:57Äriseosed
Sihtasutus Põlva SportNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed2
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
4
Kehtivad seosed26
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedMaksehäired
Sihtasutus Põlva SportKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Sihtasutus Põlva SportMaksuvõlad seisuga 01.10.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 01.10.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.09.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
22.09.2026
Maksuvõlg4 641.90
SH. Ajatatud4 641.90
SH. Vaidlustatud
11.09.2026
Maksuvõlg4 641.90
SH. Ajatatud4 641.90
SH. Vaidlustatud
31.08.2026
Maksuvõlg4 641.90
SH. Ajatatud4 641.90
SH. Vaidlustatud
22.08.2026
Maksuvõlg4 641.90
SH. Ajatatud4 641.90
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.09.2026 | 4 641.90 | 4 641.90 | |
| 11.09.2026 | 4 641.90 | 4 641.90 | |
| 31.08.2026 | 4 641.90 | 4 641.90 | |
| 22.08.2026 | 4 641.90 | 4 641.90 | |
| 11.08.2026 | 4 641.90 | 4 641.90 | |
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
4 747
4 388
Q2
4 695
4 254
Q3
0
4 634
Q4
0
4 691
Kokku
9 442
17 967
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 747 | 8 | 4 695 | 10 | 9 442 | -47 | ||||
| 2025 | 4 388 | -5 | 4 254 | 3 | 4 634 | 14 | 4 691 | 14 | 17 967 | 6 |
| 2024 | 4 615 | 1 | 4 127 | 32 | 4 060 | 25 | 4 115 | 32 | 16 916 | 20 |
| 2023 | 4 580 | 32 | 3 115 | -9 | 3 242 | -8 | 3 112 | -5 | 14 048 | 3 |
| 2022 | 3 475 | 3 | 3 417 | 3 | 3 514 | 1 | 3 286 | -5 | 13 692 | |
| 2021 | 3 365 | -6 | 3 326 | -1 | 3 495 | -19 | 3 474 | 9 | 13 660 | -6 |
| 2020 | 3 585 | -3 | 3 373 | 10 | 4 309 | 1 | 3 190 | -5 | 14 458 | 1 |
| 2019 | 3 689 | 79 | 3 072 | 41 | 4 250 | 35 | 3 353 | 55 | 14 363 | 50 |
| 2018 | 2 062 | 35 | 2 178 | 3 157 | -29 | 2 161 | -2 | 9 558 | 17 | |
| 2017 | 1 522 | 4 467 | 98 | 2 196 | 23 | 8 184 | 8 | |||
| 2016 | 1 525 | -7 | 1 977 | 34 | 2 256 | -4 | 1 788 | -30 | 7 546 | -6 |
| 2015 | 1 637 | 1 471 | 2 342 | 36 | 2 566 | 326 | 8 016 | 245 | ||
| 2014 | 1 718 | 603 | 2 320 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
5 236
4 771
Q2
5 156
4 717
Q3
0
5 103
Q4
0
5 159
Kokku
10 392
19 750
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 236 | 10 | 5 156 | 9 | 10 392 | -47 | ||||
| 2025 | 4 771 | -1 | 4 717 | 9 | 5 103 | 20 | 5 159 | 20 | 19 750 | 12 |
| 2024 | 4 822 | 2 | 4 321 | 33 | 4 245 | 26 | 4 307 | 33 | 17 694 | 21 |
| 2023 | 4 738 | 31 | 3 246 | -9 | 3 381 | -8 | 3 235 | -6 | 14 600 | 2 |
| 2022 | 3 622 | 2 | 3 563 | 2 | 3 667 | 6 | 3 425 | -1 | 14 277 | 2 |
| 2021 | 3 543 | -6 | 3 502 | -1 | 3 475 | -12 | 3 447 | 3 | 13 968 | -5 |
| 2020 | 3 758 | -5 | 3 549 | 10 | 3 968 | 2 | 3 353 | -5 | 14 629 | |
| 2019 | 3 940 | 74 | 3 239 | 36 | 3 874 | 80 | 3 524 | 50 | 14 577 | 59 |
| 2018 | 2 258 | 36 | 2 384 | 245 | 2 152 | 2 | 2 348 | -2 | 9 142 | 33 |
| 2017 | 1 662 | 691 | -63 | 2 115 | 8 | 2 399 | 23 | 6 867 | -8 | |
| 2016 | 1 670 | -7 | 1 863 | 16 | 1 955 | 1 | 1 955 | 7 | 7 444 | 4 |
| 2015 | 1 796 | 1 610 | 1 928 | 76 | 1 830 | 4 | 7 165 | 150 | ||
| 2014 | 1 094 | 1 767 | 2 861 |
Finantsandmed
Sihtasutus Põlva SportAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus |
|---|
| Käive |
| Puhaskasum |
| Bilansimaht |
| Käibevara |
| Põhivara |
| Lühiajalised kohustused |
| Pikaajalised kohustused |
| Omakapital |
| Töötajad |
| Maksevõime kordaja |
| Võlakordaja |
| Käiberentaablus |
| Omakapitali rentaablus |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 410 | -9 | 1 003 | -13 | 2 413 | -46 | ||||
| 2025 | 1 543 | +31 | 1 155 | -10 | 662 | +81 | 1 100 | -39 | 4 460 | -4 |
| 2024 | 1 174 | +96 | 1 279 | +26 | 365 | +310 | 1 807 | +192 | 4 624 | +99 |
| 2023 | 598 | -28 | 1 014 | +174 | 89 | -80 | 619 | +64 | 2 321 | +14 |
| 2022 | 835 | -33 | 370 | +22 | 453 | -83 | 378 | -84 | 2 036 | -68 |
| 2021 | 1 255 | +506 | 303 | +422 | 2 594 | -14 | 2 310 | +326 | 6 462 | +70 |
| 2020 | 207 | +11 | 58 | -68 | 3 002 | -40 | 542 | -69 | 3 808 | -47 |
| 2019 | 187 | -20 | 183 | +69 | 5 029 | -42 | 1 757 | +17 | 7 155 | -32 |
| 2018 | 234 | -26 | 108 | -86 | 8 705 | -45 | 1 506 | +153 | 10 552 | -40 |
| 2017 | 315 | 791 | 15 874 | 596 | 17 576 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Sihtasutus Põlva SportTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
1
1
Q2
2
2
Q3
2
Q4
1
Keskmine
2
2
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 2 | +1 | 2 | +1 | 1 | 0 | 2 | +100 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | -50 |
| 2022 | 1 | -3 | 2 | +1 | 2 | +1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 2021 | 4 | -1 | 1 | -3 | 1 | -3 | 1 | -3 | 2 | -50 |
| 2020 | 5 | +3 | 4 | -1 | 4 | -1 | 4 | -1 | 4 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 | 5 | +2 | 5 | +2 | 5 | +3 | 4 | +33 |
| 2018 | 2 | +1 | 3 | +1 | 3 | +1 | 2 | 0 | 3 | +50 |
| 2017 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kohtulahendid
Sihtasutus Põlva SportKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
Sihtasutus Põlva SportFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
Sihtasutus Põlva SportViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus |
|---|
| Käibe TOPis |
| Maakonna TOPis |
| Valdkonna TOPis |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Spordiehitiste käitus(93111)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
Sihtasutus Põlva SportMurumari OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
2 301
Tehingute arv
1
Enefi OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
1 225
Tehingute arv
3
Jokerman OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
899
Tehingute arv
5
Elektrum Eesti OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
649
Tehingute arv
4
osaühing REGINETT
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
336
Tehingute arv
1
Enefi AS
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
334
Tehingute arv
1
Movek Grupp OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
248
Tehingute arv
1
Sanbruno OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
224
Tehingute arv
1
Stal OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
200
Tehingute arv
1
Duo Invest OÜ
Tehingu valdkond
Vaba aja üritused
Tehingute summa
159
Tehingute arv
1
Tehingu partner
Tehingu valdkond
Tehingute summa
Tehingute arv