STAL OÜ
Äriseosed
STAL OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
STAL OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
STAL OÜMaksuvõlad seisuga 29.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 29.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | 1 083.00 | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | 840.84 | 840.84 | |
| 23.06.2026 | 840.84 | 840.84 | |
| 11.06.2026 | 840.84 | 840.84 | |
| 31.05.2026 | 840.84 | 840.84 | |
| 21.05.2026 | 1 740.84 | 1 740.84 | |
| 12.05.2026 | 1 740.84 | 1 740.84 | |
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | 3 520.84 | 3 520.84 | |
| 31.03.2026 | 3 520.84 | 3 520.84 | |
| 21.03.2026 | 3 520.84 | 3 520.84 | |
| 11.03.2026 | 9 781.29 | 4 410.84 | |
| 28.02.2026 | 4 410.84 | 4 410.84 | |
| 21.02.2026 | 4 410.84 | 4 410.84 | |
| 11.02.2026 | 7 710.84 | 4 410.84 | |
| 31.01.2026 | 5 300.84 | 5 300.84 | |
| 21.01.2026 Deklaratsioon esitamata | 5 300.84 | 5 300.84 | |
| 13.01.2026 | 5 943.84 | 5 941.84 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 535 | 192 | 33 459 | 18 | 66 994 | -34 | ||||
| 2025 | 11 483 | -45 | 28 383 | -8 | 32 819 | 14 | 29 320 | 14 | 102 005 | -4 |
| 2024 | 20 919 | -1 | 30 706 | 49 | 28 773 | 60 | 25 738 | 8 | 106 137 | 27 |
| 2023 | 21 072 | 92 | 20 553 | 31 | 17 935 | -16 | 23 924 | 10 | 83 484 | 20 |
| 2022 | 10 965 | 24 | 15 665 | 48 | 21 237 | 40 | 21 709 | 29 | 69 577 | 35 |
| 2021 | 8 847 | 99 | 10 571 | 82 | 15 213 | 55 | 16 813 | 57 | 51 446 | 67 |
| 2020 | 4 436 | 5 810 | 9 837 | 332 | 10 699 | 1062 | 30 783 | 863 | ||
| 2019 | 2 276 | 921 | 3 198 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 18 598 | 139 | 17 801 | -9 | 36 399 | -48 | ||||
| 2025 | 7 792 | -36 | 19 482 | -9 | 22 718 | 12 | 20 149 | 9 | 70 141 | -3 |
| 2024 | 12 250 | 21 373 | 147 | 20 328 | 72 | 18 503 | 43 | 72 455 | 59 | |
| 2023 | 12 306 | 9 | 8 641 | -44 | 11 810 | -36 | 12 941 | -30 | 45 698 | -28 |
| 2022 | 11 251 | 27 | 15 346 | 66 | 18 554 | 154 | 18 593 | 99 | 63 744 | 83 |
| 2021 | 8 872 | 274 | 9 227 | 151 | 7 308 | 68 | 9 363 | 23 | 34 770 | 93 |
| 2020 | 2 374 | 3 671 | 4 355 | 7 637 | 648 | 18 037 | 1667 | |||
| 2019 | 1 021 | 1 021 |
Finantsandmed
STAL OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 79 268 | 320 061 | 375 823 | 386 432 | 544 329 | 566 863 | 550 969 |
| Puhaskasum | 67 | 40 496 | -22 038 | -63 377 | 2 104 | -26 139 | -59 581 |
| Bilansimaht | 59 293 | 138 392 | 150 750 | 368 573 | 378 034 | 333 234 | 329 995 |
| Käibevara | 33 701 | 81 424 | 81 939 | 122 446 | 149 277 | 121 146 | 122 066 |
| Põhivara | 25 592 | 56 968 | 68 811 | 246 127 | 228 757 | 212 088 | 207 929 |
| Lühiajalised kohustused | 42 826 | 41 950 | 62 417 | 145 808 | 143 900 | 128 587 | 143 294 |
| Pikaajalised kohustused | 16 400 | 53 379 | 50 811 | 211 902 | 221 167 | 203 224 | 183 757 |
| Omakapital | 67 | 43 063 | 37 522 | 10 863 | 12 967 | 1 423 | 2 944 |
| Töötajad | 2 | 5 | 7 | 8 | 10 | 8 | 8 |
| Maksevõime kordaja | 0.79 | 1.94 | 1.31 | 0.84 | 1.04 | 0.94 | 0.85 |
| Võlakordaja | 0.72 | 0.30 | 0.41 | 0.40 | 0.38 | 0.39 | 0.43 |
| Käiberentaablus | 0.00 | 0.13 | -0.06 | -0.16 | 0.00 | -0.05 | -0.11 |
| Omakapitali rentaablus | 1.00 | 0.94 | -0.59 | -5.83 | 0.16 | -18.37 | -20.24 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
STAL OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne 2025 majandusaastal töötas ettevõttes tähtajatu töölepinguga 8 töötajat, kelle tegevuseks oli ettevõtte põhitegevusalal tegutsemine, st erinevate autoremonditööde teostamine ning vajalike tugiteenuste teostamine (varuosade hankimine, tööde vastuvõtmine ja klientidele väljastamine, laomajandus jne). Palgalist juhatust ettevõttes ei olnud. 2025 aastal teostati järgmised investeeringud: 1. tühja tööriistakäru soetamine (Sonic, summa 1680 eurot, millest Põlva Vallavalitsuse toetuse osa on 1000 eurot). 2026 aastal planeeritakse teostada järgmised investeeringud: 1. Töökojahoone kontori poolse otsaseina soojustamine; 2. Töökojahoone idapoolse seina katmine fassaadi plekiga. 2026 aasta jooksul plaanitakse värvata juurde 2 tehnikut seoses planeeritava töömahu suurenemisega.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 167 495 | +56 | 195 517 | +36 | 363 012 | -32 | ||||
| 2025 | 107 052 | -23 | 144 235 | -10 | 146 410 | +14 | 137 381 | -6 | 535 078 | -7 |
| 2024 | 139 766 | +39 | 160 302 | +18 | 128 382 | -10 | 146 114 | -15 | 574 564 | +4 |
| 2023 | 100 914 | +24 | 135 733 | +20 | 143 353 | -13 | 171 997 | +89 | 551 997 | +23 |
| 2022 | 81 145 | +24 | 113 517 | +11 | 164 526 | +73 | 91 130 | -15 | 450 317 | +22 |
| 2021 | 65 558 | +33 | 102 003 | +33 | 95 063 | -7 | 107 241 | +35 | 369 866 | +20 |
| 2020 | 49 401 | 76 843 | +1205 | 102 706 | +251 | 79 695 | +115 | 308 645 | +327 | |
| 2019 | 5 888 | 29 275 | 37 062 | 72 225 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
STAL OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | -1 | 7 | -3 | 8 | -11 | ||||
| 2025 | 10 | -1 | 10 | 0 | 9 | 0 | 8 | -2 | 9 | -10 |
| 2024 | 11 | +3 | 10 | +2 | 9 | +2 | 10 | -1 | 10 | +11 |
| 2023 | 8 | +1 | 8 | -1 | 7 | -3 | 11 | +1 | 9 | 0 |
| 2022 | 7 | +2 | 9 | +3 | 10 | +3 | 10 | +3 | 9 | +50 |
| 2021 | 5 | +1 | 6 | -3 | 7 | -2 | 7 | +2 | 6 | -14 |
| 2020 | 4 | 9 | 9 | +8 | 5 | 0 | 7 | +133 | ||
| 2019 | 1 | 5 | 3 |
Kohtulahendid
STAL OÜKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
STAL OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
STAL OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 13873 | 15662 | 16309 | 20307 | 18478 |
| Maakonna TOPis | 133 | 137 | 147 | 192 | 192 |
| Valdkonna TOPis | 149 | 150 | 142 | 196 | 166 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Mootorsõidukite remont ja hooldus(95311)