Osaühing Sanbruno
Ettevõtte kokkuvõte
Osaühing SanbrunoEttevõte pakub teenuseid neljas valdkonnas: infra- ja välisvõrkude ehitus (vee- ning kanalisatsiooni välistrassid, pumbajaamad, joogiveetöötlusjaamad ja reoveepuhastussüsteemid), sisetööd äri- ja tootmishoonete gaasi-, vee-kanalisatsiooni- ning küttesüsteemide rajamisel, hooldus- ja väiketööd eraklientidele ning sanitaar- ja küttematerjalide jaemüük spetsialiseeritud kaupluses. Klientideks on nii erakliendid kui ka suuremahuliste taristu- ja asulaprojektide tellijad. Kontor ja kauplus asuvad Põlvas.
2025. aasta müügitulu oli 2 934 555 eurot ja aruandeaasta tulem oli -22 563 eurot. Ettevõttes töötas 29 töötajat. Aruandeaastal investeeriti 364 540 eurot masinate, seadmete ning Energia 5 kinnistu arendamisse.
Kogu Eesti tegevusala 'Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus' kogukäive 2025. aastal oli 486 549 906 eurot, millest Osaühing Sanbruno moodustas 2 934 555 eurot ehk 0,6%. Töötajate arvu poolest moodustas ettevõte 0,8% sektori 3 786 töötajast. Põlva maakonna sama tegevusala kogukäive oli 7 669 744 eurot, millest Osaühing Sanbruno osa oli 38,3%. Töötajate arvu poolest moodustas ettevõte 32,2% maakonna sektori 90 töötajast.
Äriseosed
Osaühing SanbrunoJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Osaühing SanbrunoKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing SanbrunoMaksuvõlad seisuga 07.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 07.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | 17 025.44 | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 110 566 | -15 | 170 264 | 280 830 | -59 | |||||
| 2025 | 129 922 | -10 | 170 859 | 22 | 187 781 | 35 | 195 116 | 683 678 | 11 | |
| 2024 | 144 043 | 30 | 139 928 | 11 | 138 791 | -3 | 194 208 | 97 | 616 970 | 29 |
| 2023 | 110 509 | -8 | 126 225 | 67 | 143 185 | 7 | 98 735 | -16 | 478 654 | 7 |
| 2022 | 119 678 | 56 | 75 610 | -16 | 134 145 | 12 | 117 289 | 2 | 446 722 | 11 |
| 2021 | 76 604 | 24 | 89 819 | 39 | 120 288 | 19 | 114 730 | -19 | 401 441 | 9 |
| 2020 | 61 830 | -13 | 64 768 | 11 | 100 661 | 23 | 141 698 | 13 | 368 957 | 9 |
| 2019 | 71 164 | 58 546 | 53 | 81 879 | -34 | 125 364 | 53 | 336 953 | 7 | |
| 2018 | 70 856 | 132 | 38 277 | -5 | 124 911 | 102 | 81 748 | 33 | 315 792 | 63 |
| 2017 | 30 518 | -30 | 40 421 | -36 | 61 747 | 9 | 61 580 | 4 | 194 266 | -13 |
| 2016 | 43 450 | 7 | 63 162 | 119 | 56 786 | 24 | 59 158 | -3 | 222 557 | 27 |
| 2015 | 40 428 | 28 852 | 45 826 | 70 | 60 797 | 30 | 175 902 | 139 | ||
| 2014 | 26 887 | 46 649 | 73 536 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 93 511 | -3 | 105 354 | 4 | 198 865 | -53 | ||||
| 2025 | 96 671 | 25 | 101 437 | 14 | 110 536 | 22 | 112 822 | 18 | 421 466 | 19 |
| 2024 | 77 254 | 6 | 89 270 | 24 | 90 942 | 18 | 95 872 | 23 | 353 338 | 18 |
| 2023 | 73 048 | -1 | 71 714 | 8 | 76 889 | 8 | 78 092 | -10 | 299 743 | |
| 2022 | 73 741 | 19 | 66 644 | 15 | 71 522 | -15 | 87 181 | 13 | 299 088 | 6 |
| 2021 | 62 001 | -1 | 57 978 | 24 | 84 136 | 36 | 77 485 | 12 | 281 600 | 17 |
| 2020 | 62 647 | 25 | 46 641 | -2 | 61 690 | 5 | 69 405 | 3 | 240 383 | 7 |
| 2019 | 50 171 | 20 | 47 608 | 46 | 58 892 | 13 | 67 202 | 39 | 223 873 | 28 |
| 2018 | 41 860 | 112 | 32 607 | 16 | 51 958 | 82 | 48 499 | 21 | 174 923 | 50 |
| 2017 | 19 729 | -36 | 28 006 | -19 | 28 621 | -26 | 40 099 | 116 455 | -19 | |
| 2016 | 31 006 | -4 | 34 397 | 42 | 38 855 | 25 | 40 172 | 1 | 144 429 | 13 |
| 2015 | 32 377 | 24 240 | 31 127 | 36 | 39 806 | 2 | 127 549 | 107 | ||
| 2014 | 22 841 | 38 839 | 61 679 |
Finantsandmed
Osaühing SanbrunoAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 925 286 | 1 347 430 | 1 336 423 | 1 182 570 | 1 705 317 | 1 687 291 | 1 953 081 | 2 487 865 | 2 156 779 | 2 583 507 | 3 103 294 | 2 934 555 |
| Puhaskasum | -142 329 | 6 303 | -31 132 | 5 093 | 133 520 | 36 741 | 47 229 | 23 147 | -52 413 | 251 936 | 146 964 | -22 563 |
| Bilansimaht | 484 447 | 469 984 | 356 097 | 472 145 | 479 553 | 794 557 | 989 997 | 1 348 625 | 1 059 515 | 1 321 143 | 1 367 709 | 1 435 381 |
| Käibevara | 324 106 | 331 818 | 217 307 | 303 963 | 320 284 | 381 651 | 347 935 | 782 900 | 444 502 | 754 301 | 770 096 | 530 812 |
| Põhivara | 160 341 | 138 166 | 138 790 | 168 182 | 159 269 | 412 906 | 642 062 | 565 725 | 615 013 | 566 842 | 597 613 | 904 569 |
| Lühiajalised kohustused | 137 687 | 230 065 | 150 077 | 236 141 | 118 684 | 241 072 | 302 726 | 704 243 | 462 474 | 605 965 | 434 939 | 422 657 |
| Pikaajalised kohustused | 54 986 | 26 412 | 23 645 | 48 536 | 39 881 | 195 756 | 282 313 | 216 278 | 221 350 | 87 551 | 158 177 | 260 694 |
| Omakapital | 291 774 | 213 507 | 182 375 | 187 468 | 320 988 | 357 729 | 404 958 | 428 104 | 375 691 | 627 627 | 774 593 | 752 030 |
| Töötajad | 14 | 15 | 17 | 17 | 20 | 23 | 24 | 24 | 25 | 25 | 28 | 29 |
| Maksevõime kordaja | 2.35 | 1.44 | 1.45 | 1.29 | 2.70 | 1.58 | 1.15 | 1.11 | 0.96 | 1.24 | 1.77 | 1.26 |
| Võlakordaja | 0.28 | 0.49 | 0.42 | 0.50 | 0.25 | 0.30 | 0.31 | 0.52 | 0.44 | 0.46 | 0.32 | 0.29 |
| Käiberentaablus | -0.15 | 0.00 | -0.02 | 0.00 | 0.08 | 0.02 | 0.02 | 0.01 | -0.02 | 0.10 | 0.05 | -0.01 |
| Omakapitali rentaablus | -0.49 | 0.03 | -0.17 | 0.03 | 0.42 | 0.10 | 0.12 | 0.05 | -0.14 | 0.40 | 0.19 | -0.03 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne Osaühing Sanbruno alustas tegevust 1996 aasta novembris. Ettevõtte põhitegevusaladeks on küttesüsteemide ehitus, vee ja kanalisatsioonitorustike- ja sanitaarseadmete paigaldus; kütte, veevarustus ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük spetsialiseerinud kaupluses. Oleme püüdnud pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi ja kehtivat garantiid töödele. Meie pakutud seadmed aitavad säästa nii keskkonda, kui kliendi raha. 2025 aastal jätkus Sanbruno OÜ spetsialiseerumine küttesüsteemide, vee- ja kanalisatsioonitrasside paigaldamise sektoris. Puhaskasum ja investeeringud Aruandeaasta tulem on - 22 563 eurot. Investeeringuid tehti summas 364 540 eurot. Soetati masinaid ja seadmeid sise- ja väliobjektide teenindamiseks. Tehti parendustöid ja investeeringuid Energia 5 hoones ja ettevõtte kinnistul. Kaubanduses suurendati sortimenti ja laiendati tarnijate ringi. Parendati ja optimeeriti hooldusteenistuse tööd läbi digitaliseerimise ja planeerimise.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 358 637 | -42 | 660 693 | -12 | 1 019 330 | -68 | ||||
| 2025 | 619 193 | -12 | 754 645 | +5 | 899 989 | +23 | 870 872 | -17 | 3 144 699 | -2 |
| 2024 | 702 973 | +43 | 716 165 | +8 | 730 452 | -4 | 1 043 593 | +51 | 3 193 183 | +22 |
| 2023 | 492 701 | -9 | 666 068 | +60 | 761 980 | +21 | 690 340 | +6 | 2 611 088 | +17 |
| 2022 | 539 019 | +48 | 415 400 | -11 | 630 350 | +5 | 654 340 | -32 | 2 239 110 | -7 |
| 2021 | 365 411 | +49 | 465 037 | +29 | 600 991 | +22 | 967 692 | +16 | 2 399 131 | +24 |
| 2020 | 244 625 | -6 | 359 471 | -26 | 494 364 | -1 | 833 065 | +28 | 1 931 526 | +2 |
| 2019 | 261 529 | -28 | 485 430 | +55 | 500 366 | -26 | 650 739 | +39 | 1 898 064 | +4 |
| 2018 | 362 345 | +129 | 313 023 | +62 | 679 005 | +71 | 468 096 | +13 | 1 822 469 | +57 |
| 2017 | 158 104 | 192 930 | 396 050 | 413 533 | 1 160 617 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing SanbrunoTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | +1 | 29 | -3 | 29 | 0 | ||||
| 2025 | 28 | +1 | 32 | +3 | 29 | +1 | 28 | -1 | 29 | +4 |
| 2024 | 27 | +3 | 29 | +4 | 28 | +6 | 29 | +3 | 28 | +17 |
| 2023 | 24 | -3 | 25 | 0 | 22 | -4 | 26 | +2 | 24 | -8 |
| 2022 | 27 | +5 | 25 | -1 | 26 | +2 | 24 | -1 | 26 | +8 |
| 2021 | 22 | -3 | 26 | 0 | 24 | 0 | 25 | +3 | 24 | 0 |
| 2020 | 25 | +4 | 26 | +3 | 24 | -3 | 22 | -2 | 24 | 0 |
| 2019 | 21 | +1 | 23 | +2 | 27 | +7 | 24 | +4 | 24 | +20 |
| 2018 | 20 | +4 | 21 | +7 | 20 | +1 | 20 | 0 | 20 | +18 |
| 2017 | 16 | 14 | 19 | 20 | 17 |
Kohtulahendid
Osaühing SanbrunoKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Tartu Ringkonnakohtu tsiviilkolleegium | Pankrotiõigus | 06.04.2023 | 07.08.2023 | |
Tartu Ringkonnakohtu tsiviilkolleegium | Pankrotiõigus | 17.09.2021 | 19.10.2021 |
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing SanbrunoFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing SanbrunoViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 3680 | 4329 | 5088 | 5862 | 4579 |
| Maakonna TOPis | 33 | 31 | 36 | 44 | 35 |
| Valdkonna TOPis | 53 | 55 | 76 | 86 | 51 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus(4322)
Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük(47522)