Financial Excellence märgis

Krediidiregister annab Financial Excellence märgist välja ainult silmapastvatele ettevõtetele. Märgis võimaldab edukatel ettevõtetel sõltumatu osapoole hinnangu abil enda suurepäraseid finantstulemusi paremini esile tõsta ja seeläbi konkurentidest eristuda. Kvaliteedimärgise pälvinud ettevõtte krediidireiting on finantsandmetele tuginedes kõrge. Majandusnäitajad on tugevad, puuduvad võlad, ettevõtte majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on esitatud õigeaegselt ning ettevõttega seotud isikute taust on korras.

Financial Excellence on võimalus särada ja eristuda! Vaid 6% Eestis tegutsevatest äriühingutest vastavad märgise omistamiseks seatud kõrgetele nõuetele. Märgise omamine peegeldab nii ettevõtte finantsstabiilsust kui ka silmapaistvat usaldusväärsust.

Lähemalt Financial Excellence märgisest

Märgis

Vastavalt äririski tasemele pälvib ettevõte:
  • AAA – kuldmärgise, sest äririsk on väga madal.
  • AA – hõbemärgise, sest äririsk on madal.
  • A –  pronksmärgise, sest äririsk on keskmisest madalam.

Premium paketti kuuluv Financial Excellence märgis on stiilses raamis auraha, mille esmakordsel omistamisel tuleb kaasa ka ettevõtte nimeline statuut. See annab suurepärase võimaluse näidata ettevõtte usaldusväärsust ja lisab professionaalset elegantsi teie kontorisse.

Märgise mõju laiendamiseks sisaldab pakett ka kolmes erinevas suuruses Financial Excellence kleebiseid ja ettevõtte andmetega viipekaarti, mis toimib digitaalse visiitkaardina. Premium paketiga on kaasas ka Financial Excellence digipaketis sisalduvad veebimärgised ja meilijalused, mis võimaldavad usaldusväärse ettevõtte maine kuvamist laiemale avalikkusele nii kodulehel, uudiskirjades kui ka sotsiaalmeedias.

Märgis võimaldab

✅ paista konkurentide seast silma
✅ tõendada oma usaldusväärsust
✅ kasutada seda müügieelisena, et tõsta käivet
✅ paista silma värbamisprotsessis
✅ avardada olemasolevaid turundusvõimalusi

Teie ettevõte ei ole mitte ainult silmapaistev, vaid ka tuntud kui üks Eesti Vabariigi usaldusväärsemaid äripartnereid ja tööandjaid. Mõlema paketi puhul kuvatakse Financial Excellence märgis teie Taust.ee ettevõtte profiilil, mida näevad kõik, kes kontrollivad platvormil Teie ettevõtte tausta. Kõigele eelnevale lisaks on Financial Excellence Premium paketi soetajale Taust.ee Premium pakett kuueks kuuks tasuta ja digitaalse paketi puhul saate selle kasutusõiguse kolmeks kuuks, alates paketi soetamise kuupäevast.

Financial Excellence märgis baseerub ettevõtte reitingul, mis hindab järgneva 12 kuu maksejõuetuse tõenäosust, lisaks võtame arvesse teatud usaldusnäitajaid, et tuua esile parimatest parimaid. Mitte kõik meie A-grupi reitinguga ettevõtted ei kvalifitseeru Financial Excellence märgisele.