Teenused ja hinnad

Kui tahad rahu, siis valmistu sõjaks (Horatius)

Uuest kliendist on enne koostöö alustamist võimalik saada üsna hea ülevaade. Avalikke andmebaase, mida selleks kasutada, on mitmeid: äriregister, kinnistusraamat, võlgnevuste kohta infot koguvad/edastavad andmebaasid, Ametlikud Teadaanded, Kohtulahendite register jne. Paraku pole nende kasutusmugavus kõige parem või on info hulk nii suur, et tervikpildi kokku panemine võtab kaua aega.

Vaata näidisraport

Praktika näitab, et suurema osa krediidikahjudest põhjustavad pikaajalised partnerid, kelle tausta peale esmast kontrolli piisavalt ei jälgita. Seetõttu pakume Teile selle probleemi lahendamiseks kahte võimalust. Meie püsikliendina saate Te automaatselt teate, kui Teie poolt seiresse lisatud ettevõttega midagi juhtub – tekib võlg, avalikustatakse info Ametlikes Teadaannetes, ilmub kohtulahend, toimub muudatus ettevõtte andmetes vm. Tavakasutajad saavad liituda kord nädalas ilmuva uudiskirjaga, kus on info nädala jooksul meie andmebaasi lisatud juriidilistest isikutest võlglaste kohta.

Miks hakata taust.ee kliendiks?
1.    Üheskoos on isikute äriseosed ja nende avalik taustainfo – leiate vajaliku info kiiresti ja saate oma aega kasutada selle analüüsimiseks.
2.    Ulatuslik võlglaste andmebaas – meie partneriks on kõik suuremad finantsasutused ja telekommunikatsiooniettevõtted.
3.    Hea hind – võrreldes turul pakutavate alternatiividega pakume väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega teenust!
4.    Oleme usaldusväärsed – enamik laenuandjaid kasutab meie andmebaasi esmase infoallikana! Alles pärast  meile tehtud päringut, vaadatakse teisi andmebaase).
Taust.ee portaalis olevat infot võimalik vaadata nii lepingulistel klientidel (ehk püsiklientidel) kui tavakasutajatel. Kui sõlmite püsikliendilepingu, siis kord kuus edastab portaali haldav Krediidiregister OÜ Teile arve kasutatud teenuste eest. Tavakasutajana on Teil vaadatava info hulk piiratud või peate enne iga päringut selle eest tasuma.

Püsikliendilepingu sõlmimine on lihtne!
Püsikliendileping on Teie ettevõtte jaoks mugavja soodne. Registreerige end kasutajaks siin ja seejärel allkirjastame lepingu. Taust.ee kasutamine toimub kokkulepitud paketi raames, täna on Teil võimalik valida järgmiste pakettide vahel:

Kontota
0 €
Kuumakse
Taustapäringut
Ettevõtte kaartide päringud
Eraisiku kaartide päringud
Seire
5 € Üksik päring
Premium
49 €
Kuumakse
25 Taustapäringut või seiret
Sealhulgas ettevõtte kaartide päringud
Sealhulgas eraisiku kaartide päringud
Sealhulgas seire
2,20 € Päring pärast limiidi täitumist
Pro
Küsi pakkumist
Kui soovite igakuiselt rohkem päringuid teha, siis võtke meiega ühendust ja teeme teile personaalse pakkumise.

Hindadele lisandub käibemaks

Päringute arvu täitumise korral tuleb iga tehtava päringu eest juurde maksta (0,3 eurot isikukaardi eest). Tasuta päringute all mõeldaks ettevõtte- või eraisikukaardi vaatamist, eraldi tuleb juurde maksta nt Äriregistrist vahendatud päringute eest: